ТОВ Шредер — Модернізація освітлення Співочого поля

Номінація: Ландшафтне освітлення


Об’єкт: Печерський ландшафтний парк
Виконавець: ТОВ «Шредер»
Розробник: ТОВ «Дженерал Лайт»
Замовник: КП Міськсвітло м. Київ

Опис проекту:

Печерський ландшафтний парк у Києві та, зокрема, Співоче поле — традиційне місце проведення культурних заходів, що збирають натовпи людей: концерти, фольклорні фестивалі, виставки. Модернізація освітлення стала важливим фактором поліпшення інфраструктури парку. Концепція світильника, обраного для реалізації проекту, розроблена проектно-інноваційною дизайнерською агенцією Мішеля Тортеля (Франція). В денну пору форма світильника ЙОА інтегрується в довкілля, не обтяжуючи його та додаючи естетичної вартості об’єкту освітлення завдяки схожості форми світильника та архітектурних акцентних об’єктів парку, а вночі — підсилює відчуття безпеки і створює дружню атмосферу, спрямовану на проведення часу та заохочення соціальних зв’язків. В результаті реалізації проекту економія споживаної потужності склала 60%.

Інноваційність Використання концепції FutureProof дозволяє заміну оптичного блоку та блоку управління світильника по закінченню терміну служби світлодіодів чи для модернізації внаслідок появи нових технологій.
Дизайн та естетика Довершений дизайн світильника, поєднаний з архітектурними об’єктами парку, гармонійно вписується у ландшафт і покращує рівень освітлення так, щоб створити безпечне середовище і візуальний комфорт.
Креативність Бічні грані корпусу світильника оздоблено візерунком, що додає елегантності зовнішньому вигляду установки
Функціональність Енергоефективне освітлення з високим візуальним комфортом для відвідувачів парку, можливість підключення приладів до системи дистанційного керування освітленням.
Маштабність 155 світильників ЙОА загальною споживаною потужністю 6761 Вт освітлюють територію площею понад 30га.
Эфективність Висока ефективність оптики, зменшення енергоспоживання на 60%, тривалий термін служби та мінімальне сервісне обслуговування зводять до мінімуму загальну вартість володіння та забезпечують короткий термін окупності.