ТОВ «Шредер» — Об’їзна дорога у м.Вінниця

Номінація: Освітлення транспортних споруд


Об’єкт: Вінницька об’їзна дорога
Виконавець: ТОВ «Шредер», ТОВ «ЛЕД Енерджі»
Розробник: КП Міськсвітло м. Вінниця, Служба автомобільних доріг у Вінницькій області, ТОВ «ЛЕД Енерджі»
Замовник: КП Міськсвітло м. Вінниця

Опис проекту:

Освітлення кількох ділянок об’їзних доріг м. Вінниця та головних магістралей на в’їздах до міста здійснено в рамках капітального ремонту малої та великої об’їзної на замовлення Служби автомобільних доріг у Вінницькій області. Об’їзна дорога є важливим об’єктом транспортної інфраструктури будь-якого великого міста, а якісне освітлення має важливе значення для створення безпечних умов руху транспортних засобів. Облаштування освітлення траси розпочалося у жовтні 2017 року. На першому етапі проекту КП «Міськсвітло» встановило 239 опор з сучасними світлодіодними світильниками АМПЕРА виробництва ТОВ «Шредер». При облаштуванні освітлення забезпечено повну відповідність нормам ДБН та ДСТУ, високий рівень освітлення та його рівномірність. Відсутній ефект «зебри» та засліплення, що дуже важливо для візуального комфорту водіїв. Завдяки білому світлу світлодіодів з оптимальною передачею кольорів, видимість дороги, можливих перешкод та інших транспортних засобів збільшується. У такий спосіб, підвищується безпека на комфорт і комфорт автомобілістів. Витрати на сервісне обслуговування установки освітлення зведено до мінімуму. Загалом за цим проектом встановлено 1505 світлодіодних світильників Ампера потужністю 106 Вт та 139 Вт.

Дизайн та естетика Ампера розроблена за методикою QBD (quality-by-design): кожен елемент конструкції проаналізовано з точки зору корисності і якості виконання, завдяки чому Ампера має максимальну ефективність із дотриманням високих стандартів якості Шредер.
Креативність Для полегшення установки освітлювальних приладів передбачено окремий монтаж 2 частин світильника.
Унікальність Гарантійний строк на освітлювальні вироби становить 10 років, залишковий світловий потік після 100 000 год. роботи – 80%.
Функціональність Для кожного типу установки освітлення, оптика Ампери та регульований вузол кріплення забезпечують відмінну однорідність освітлення.
Маштабність 1505 світильників загальною споживаною потужністю 182,7 кВт. Середній рівень освітлення – 20 лк, при загальній однорідності 60%.
Эфективність Висока якість освітлення та його відповідність ДБН і ДСТУ гарантують безпечні умови руху на оновлених ділянках дороги і зводить до мінімуму світлове забруднення атмосфери (оптична система направляє весь світловий потік на автостраду).